ماماني ولنتاين چه روزيه !اصلاٌ ولنتاين يعني چي؟
آوين زیباترین فرشته آسمونی
خاطرات خوب با هم بودن و دنيايي كه با هم ميسازيم
تاريخ : شنبه 28 مرداد 1391 | نویسنده : مامان آوین کوشولو
بازدید : مرتبه

    برام هیچ حسی شبیه تو نیست 

   

                                     کنار تو درگیر آرامشم

 
همین از تمام جهان کافیه

     

                                    همین که کنارت نفس میکشم

 

   تو پایان هر جستجوی منی


  

                                تو زیباترین آرزوی منی
 

 زيباي من ،شمردن بلدم از خیلی سال پیش.....اما این روزها گم می کنم لحظه ها و ساعتها را.......تقویم کوچک روی میز را صد بار بیشتر از قبل ورق می زنم...مدام می نشینم و می شمارم روزهای با تو بودن را....هفته ها حالا برایم معنای دیگری دارد هم برای من و هم برای آنهایی که بعد از احوالپرسی می پرسند الان هفته چندی؟؟؟ و این یعنی چند هفته مانده تا به تو رسیدن.

 مدتهاست که دیگر  یک نفر نیستم.شده ام دو نفر، دو تا قلب که به فاصله کمی می تپند و تجربه می کنن روزهای با هم بودن را...

 فرشته نازم بالاخره قشنگترین صدای زندگی به گوشم رسید. صدای تپش قلبت که وجودم را غرق شادی کرد و اشکهایم را سرازیر ...حس قشنگ مادری را درونم  به پا کردی و مرا شیفته خود ساختی.ذره ذره به زمین نزدیک تر می شوی و این صدای ترنم زمین است یا گریه آسمان که یکی تو را می خواهد و دیگری برای آمدنت دلتنگی می کند و در این میان خدا لالایی آرامش را برایت زمزمه می کند و تو را به دست من می سپارد که مواظبت باشم.میان باز کردن مژه هایت تا پر گرفتن رویاهایم فاصله ای نیست و تو در پیش خدا جایی برای خود در دلم گرفته ای و لحظه هاست که می گذرند تا بیایی و من و پدرت را غرق شادی کنی.

 اين وبلاگ را براي فرشته كوچك زندگيمان آوين جان كه با آمدنش اميد و عشق دوباره را به من و پدرش هديه كرد و زندگيمان با آمدنش روحي دوباره گرفت مي نويسم ، عزيز دل ما ، فرشته كوچك خوشبختي مان در سوم شهريور ماه هزارو سيصدو هشتادوهشت در بيمارستان آتيه با وزن 2850 گرم ديده به جهان گشودو مارا غرق شادي نمود و حال كه تو آمدي از تو مينويسم از زيباترين خاطرات با تو بودن و تلخي نبودنت را به دست فراموشي ميسپارم

عزيزم آهنگ صدايت

 با به دنيا آمدنت

 زيبا ترين ترانه زندگيم

نفس هايت

 تنها بهانه نفس کشيدنم و وجودت تنها دليل زنده بودنم است

پس با من بمان تا زنده بمانم

 موضوع :
تاريخ : دوشنبه 25 بهمن 1389 | نویسنده : مامان آوین کوشولو
بازدید : 4077 مرتبه

تصاوير زيباسازی ، كد موسيقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نويسان ، تصاوير ياهو ، پيچك دات نت www.pichak.net

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز                                      فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

جونم برات بگه كه ۱۴فوريه يا ۲۵ بهمن ماه از سالهاي بسيار دور ميلادي به عنوان روز ولنتاين جشن گرفته ميشود و در كشور ما در سالهاي اخير به روز عشاق معروف شده است .

         

در سده سوم ميلادي كه مطابق مي شود با اوايل شاهنشاهي ساساني در ايران، در روم باستان فرمانروايي بوده است بنام كلوديوس دوم . كلوديوس عقايد عجيبي داشته است از جمله اينكه سربازي خوب خواهد جنگيد كه مجرد باشد از اين رو ازدواج را براي سربازان امپراتوري روم غدغن ميكند اما كشيشي به نام والنتيوس(والنتاين)مخفيانه عقد سربازان رومي با دختران محبوبشان جاري ميكرد كلوديوس دوم از اين جريان خبردار ميشود و دستور مي دهد كه والنتاين را به زندان بيندازند .والنتاين در زندان عاشق دختر زندانبان مي شود و سرانجام كشيش به جرم جاري كردن عقد عشاق ، با قلبي عاشق اعدام ميشود .بنابراين او را به عنوان فدايي عشق ميدانند و نمادي ميشود براي عشق.

اماعزيزكم چند سالی است که عد ه ای علاقه مند به هویت و فرهنگ ایران زمین سعی کرده اند تا برای روز وارداتی والنتاین جایگزینی در فرهنگ خود پیدا کنند. بنابراین روز سپندار مذگان را برگزیدند.

این روز که در پیش از اسلام پنجم اسفند یعنی در روز اسفند از ماه اسفند برگزار می شد،

در یک تقویم جدید زرتشتی به ۲۹ بهمن ماه یعنی سه روز پس از روز ولنتاین تغییر پیدا کرده است.

 

تصاوير زيباسازی ، كد موسيقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نويسان ، تصاوير ياهو ، پيچك دات نت www.pichak.netموضوع :
درباره وبلاگ

از خدا پرسيدم اگر سرنوشت مرا تونوشتي پس چرا آرزو كنم؟!! گفت: شايد نوشته باشم هرچه آرزو كند... و تو زيباترين آرزوی منی

نويسندگان
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
آمار سايت
افراد آنلاین : 1 نفر
بازديدهاي امروز : 6 نفر
بازديدهاي ديروز : 16 نفر
بازدید هفته قبل : 22 نفر
كل بازديدها : 192641 نفر
امکانات جانبی

کد متحرک کردن عنوان وب